OCT 29

Gdzie wyjechać na narty?

Choć lato w pełni to wiele osób czas wolny w wakacje wykorzystuje do wstępnego planowania urlopu zimowego.

Choć do zimy jeszcze sporo czasu, to wcześniejsze wybranie miejsca wyjazdu pozwoli na spokojne zaplanowanie wypoczynku i brak pośpiechu na ostatnią chwilę. Choć wybór miejsca, gdzie można pojeździć na nartach, szczególnie w Alpach, jest spory to im wcześniej się to zrobi, tym niższe są ceny. Wiele osób, które lubią jeździć na nartach, wybiera austriackie Alpy. W tym właśnie kraju, jak mało którym, wybór ośrodków narciarskich jest bardzo duży.
Ponadto, ceny wcale nie są wiele wyższe, niż w polskich czy słowackich Tatrach. Na wyjazdy na narty do Austrii decydują się też osoby, które są bardziej zaawansowane narciarsko i polskie góry są dla nich za niskie. Poza tym, plusem wyjazdu w Alpy jest też oczywiście gwarancja wysokiego poziomu śniegu.
Alpejskie lodowce nie zaskakują pod tym względem jak polskie góry. Wśród Polaków wybierających się na wyjazdy narciarskie do Austrii bardzo popularna jest dolina Zillertal (więcej na narty-austria.pl). Jest to miejsce, gdzie nie tylko zawsze można liczyć na dobre warunki śniegowe, ale jest tam wiele ośrodków narciarskich, z których można dobrać sobie pasujący. Oferują one wiele rozrywek i atrakcji, a jazda na nartach nie jest jedynym. Wiele biur podróży oferuje wyjazdy na narty w dolinie Zillertal, a oferta jest tak szeroka, że mogą z niej skorzystać zarówno osoby początkujące, jak i doświadczeni narciarze. 
Ceny są zróżnicowane, zależne od ilości opcji oraz czasu trwania wyjazdu. Aby skorzystać z promocji cenowych, warto takie wyjazdy na narty do Austrii zabukować odpowiednio wcześniej.

Fotorelacja

wyjazdy na narty do Austrii

wyjazdy narciarskie

narty w dolinie Zillertal

Twój komentarz