OCT 29

Moon Hostel Gdańsk- tani nocleg w centrum miasta

Zdecydowana większość turystów podczas planowania swoich podróży decyduje się na noclegi w Gdańsku, które w pełni spełnią ich oczekiwania, a jednocześnie nie będą bardzo kosztowne.

Dlatego też często wybierają tańsze zajazdy, ponieważ boją się wygórowanych cen. Ośrodki te mają jednak jedną wadę- znajdują się zazwyczaj z daleka od centrum miasta, co sprawia, że ich goście muszą każdego dnia przemierzać znaczne odległości, aby odwiedzić najatrakcyjniejsze miejsca. Wyjątkiem od tej reguły jest Moon Hostel Gdańsk  
To hostel, który jest zlokalizowany w samym centrum miasta, niedaleko takich zabytków jak Bazylika Mariacka. Jego dogodne położenie pozwala na szybkie i sprawnie przemieszczanie się nie tylko po najciekawszej części historycznego spichlerza Europy, ale także po jego innych dzielnicach ze względu na dobrze rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej. Ośrodek zapewnia swoim gościom wygodne pokoje wyposażone między innymi w telewizory LCD. Występują one w różnej wielkości- od jednoosobowych po przygotowane do noclegu dla ośmiu osób. Kompleksowa obsługa gwarantuje także bezpłatny dostęp do Wi-Fi czy całodobowy parking. Najważniejszą zaletą Moon Hostelu jest jednak niewygórowana cena za wynajem pokoju. Aby jak najlepiej zadbać o gości, firma proponuje przystępne stawki, które są znacznie niższe niż u konkurencyjnych hoteli. Często także organizuje różnego rodzaju promocje, jakie jeszcze bardziej obniżają koszty noclegu. Jeśli zatem potrzebny jest komuś tani hostel w Gdańsku, Moon Hostel to najlepsza opcja, ponieważ oferując przystępne ceny jego obsługa nie rezygnuje z wysokiej jakości oferowanych usług.

Fotorelacja

tani hostel w Gdańsku

noclegi w Gdańsku

moon hostel gdańsk

Moon Hostel Kraków

ul. Starowiślna 72,
31-035 Kraków,
tel. 12 429 43 25,
krakow@moonhostel.pl

http://moonhostel.pl/pl/krakow/
Moon Hostel Warszawa

ul. Foksal 16
00-372 Warszawa
tel.: 22 468 00 66
tel. kom.: 505-505-590
e-mail:warszawa@moonhostel.pl

http://moonhostel.pl/pl/warszawa/
Moon Hostel Wrocław

ul. Krupnicza 6-8,
50-075 Wrocław,
tel. 71 343 00 22,
wroclaw@moonhostel.pl

http://moonhostel.pl/pl/wroclaw-2/

Twój komentarz