OCT 29

Wycieczka do Japonii
Opublikowany przez: Krzysztof | Tagi: japonia, wycieczka, podróż, turystyka | Data: 2017-11-17

Każdy z nas marzy na pewno o tym, aby choć raz w życiu wybrać się w daleką i niezapomnianą podróż.

Niektórzy całe życie oszczędzają na taki wyjazd, inni na przykład wybierają daleką destynację na podróż poślubną. Na pewno idealnym miejscem na niezapomnianą wyprawę będzie Japonia. 
Wycieczka do Japonii to wspaniałe przeżycie również pod względem duchowym. Kraj ten oferuje nam setki atrakcji, które trudno byłoby zobaczyć w przeciągu kilku tygodni czy miesięcy, warto więc przemyśleć taki wyjazd i ustalić plan zwiedzania, aby zobaczyć i doświadczyć jak najwięcej. W Kraju Kwitnącej Wiśni na pewno warto zobaczyć stare świątynie, przede wszystkim Złoty Pawilon czy Kiyomizu-dera. Również stolica kraju - Tokio jest nowoczesną metropolią, której atrakcje są wręcz nieprzebrane. Warto wybrać się tam na największy targ rybny Tsukiji, gdzie dziennie sprzedaje się tysiące ton ryby i są słynne aukcje tuńczyka. Podróże do Japonii oferowane są przez wiele biur podróży. Warto jednak dokładnie przeczytać ofertę i porównać ceny. 
Zobacz ofertę wycieczek na stronie: https://exorientelux.pl/japonia/
Wycieczka do Japonii nie należy do tanich, więc wybierajmy oferty naszpikowane atrakcjami, aby w tym czasie jak najwięcej dowiedzieć się o tym kraju i bardzo dużo zwiedzić. Warto rozważyć wycieczki objazdowe po Japonii, dzięki którym poznamy nie tylko stolicę Państwa, ale i inne atrakcyjne miejsca. Godnym polecenia będzie na przykład wyspa Odaiba, gdzie można zobaczyć Statuę Wolności czy ogromną rzeźbę Gundmana. A w drodze powrotnej do Tokio koniecznie trzeba odwiedzić Shinjuku, gdzie z punktu widokowego podziwiać można panoramę całego Tokio. Podróże do Japonii to pragnienie wielu osób z całego świata. Warto się na taką podróż zdecydować, gdyż będzie to niezapomniane wydarzenie.

Fotorelacja

japonia

wycieczka

podróż

turystyka

Twój komentarz